Tłumacz języka niemieckiego? Tak, to tu!

Kopia_zapasowa_Logo referencjeWspółpraca z profesjonalnymi tłumaczami języka niemieckiego to wizytówka Biura Tłumaczeń Alingua z siedzibą w Krakowie. Oferujemy naszym Klientom najwyższej jakości tłumaczenia z języka niemieckiego na język polski oraz z polskiego na niemiecki, a w zakresie naszych usług znajdą Państwo oprócz standardowych tekstów i dokumentów także te specjalistyczne – między innymi z zakresu finansów, prawa czy medycyny i techniki. Staramy się, by nasze tłumaczenia z języka niemieckiego spełniały wszelkie oczekiwania naszych Klientów, dlatego nad przekładami pracują tłumacze wyspecjalizowani w konkretnych dziedzinach. Są to osoby, którym bliska jest terminologia i słownictwo danej branży i które swobodnie się nimi posługują. Współpracujący z nami tłumacze, podczas pracy nad każdym tekstem robią wszystko, co w swojej mocy, by przekład był nie tylko poprawny pod kątem treści, ale również w zakresie ortografii, stylistyki i składni. To niezmiernie istotne kwestie, zwłaszcza jeśli chodzi o ważne dokumenty czy teksty specjalistyczne – jesteśmy świadomi tego, że muszą być one wykonane z wyjątkową dokładnością i precyzją.

Tłumacze języka niemieckiego Alingua przekładają ponad 15 tysięcy stron rocznie.

Dla naszego Biura Tłumaczeń terminowość jest kwestią priorytetową – otrzymane przez nas teksty i dokumenty tłumaczymy z dotrzymaniem ustalonych z Klientami terminów, dostosowując przekłady również do ich indywidualnych potrzeb i wymagań. Pragniemy zapewnić, że Biuro Tłumaczeń Alingua to również firma współpracująca ze środowiskami naukowymi, nie tylko zatrudniająca profesjonalnych tłumaczy niemieckiego. Zrzeszając profesjonalistów w wielu dziedzinach, możemy oferować naszym Klientom tłumaczenia ustne i pisemne języka niemieckiego z wielu dziedzin, nawet tych najbardziej specjalistycznych – medycyna, technika i prawo to tylko niektóre z nich.
Zachęcamy do skorzystania z naszego tłumacza języka niemieckiego online oraz do przejrzenia naszej oferty. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z naszym Biurem Tłumaczeń. Odpowiemy na wszystkie pytania, zawsze gwarantując wysoką jakość tłumaczeń niemiecko – polskich. Wybierając nasze Biuro nie zawiedziecie się i z pewnością dołączycie do grona stałych Klientów.

Cennik niemiecki


Wyślij do nas tekst do DARMOWEJ I NIEZOBOWIĄZUJĄCEJ wyceny!

W odpowiedzi podamy dokładną cenę i konkretny termin wykonania usługi.

Działamy kompleksowo

1
5
3
4

4 powody dla których warto wybrać nasze biuro tłumaczeń

Untitled-1