Tłumacz przysięgły języka niemieckiego? Dobrze trafiłeś!

Kopia_zapasowa_Logo referencjeBiuro Tłumaczeń Alingua mieszczące się w Krakowie posiada w swojej szerokiej ofercie nie tylko tłumaczenia standardowe, ale także przekłady specjalistyczne i tłumaczenia przysięgłe języka niemieckiego. Wykonują je współpracujący z naszym biurem tłumacze przysięgli, posiadający odpowiednie uprawnienia do wykonywania zawodu.
Specjaliści, którzy zajmują się tłumaczeniami przysięgłymi w Biurze Tłumaczeń Alingua, znajdują się na liście tłumaczy przysięgłych języka niemieckiego, wskazanych przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Oznacza to więc, że z całą pewnością możemy im zaufać.

Ponadto, wszyscy współpracujący z naszym Biurem Tłumaczeń profesjonaliści posiadają dodatkowe wykształcenie kierunkowe; umożliwia to realizację rzetelnych przekładów dokumentów specjalistycznych, m.in. w zakresie prawa, ekonomii, medycyny czy nauk technicznych. Wszelkie wątpliwości są natychmiast przekazywane konsultantom, którzy mogą obiektywnie ocenić jakość tekstu – dzięki czemu gwarantujemy naszym Klientom tłumaczenia uwierzytelnione, będące jak najwierniejszym odzwierciedleniem tekstu źródłowego.

Przysięgły tłumacz języka niemieckiego – zawód osoby zaufania publicznego.

Tłumaczeniem przysięgłym podlegają specjalne dokumenty – takie, które wykazują moc prawną. Należą do nich między innymi dokumenty świadczące o zmianie zameldowania, stanu cywilnego czy nazwiska, akty urodzenia i zgonu oraz dokumenty dotyczące starania się o wizę. W przypadku tłumaczeń przysięgłych z języka niemieckiego wymagane jest kilka elementów – nadanie odpowiedniej pieczęci i numeru tłumaczenia przekładanym dokumentom oraz dołączenie podpisu tłumacza przysięgłego. Biuro Tłumaczeń Alingua współpracuje ze specjalistami w tłumaczeniach z języka niemieckiego z różnych branż, dzięki czemu możemy zaoferować naszym Klientom tłumaczenia nie tylko standardowych dokumentów, ale również tych specjalistycznych – związanych z tematyką medyczną, biznesową, techniczną. Problemem nie będzie również przetłumaczenie dyplomów i zaświadczeń – w razie wszelkich wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Tłumaczeń. Każde z tłumaczeń jest wykonywane kompleksowo, przez akredytowaną osobę, wyspecjalizowaną w danej dziedzinie – możemy więc być pewni poprawności i wysokiej jakości przekładu.
Przykładamy dużą wagę do prywatności naszych Klientów – Biuro Tłumaczeń Alingua zapewnia Państwu poufność – powierzone nam przez Państwa dokumenty są chronione zaawansowanym systemem ochrony plików, dzięki czemu są całkowicie bezpieczne.
Zapraszamy do przejrzenia naszej szczegółowej oferty tłumaczeń przysięgłych języka niemieckiego, a także standardowych tłumaczeń ustnych i pisemnych. W razie pytań i wątpliwości zachęcamy także do kontaktu z naszym Biurem – odpowiemy na wszelkie zapytania.

Cennik niemiecki


Wyślij do nas tekst do DARMOWEJ I NIEZOBOWIĄZUJĄCEJ wyceny!

W odpowiedzi podamy dokładną cenę i konkretny termin wykonania usługi.

Działamy kompleksowo

1
5
3
4

4 powody dla których warto wybrać nasze biuro tłumaczeń

Untitled-1